Kniha ke stažení zdarma

Vážně je zadarmo? V čem je háček?

V ničem. Žádný nehledejte. Rozhodl jsem se nabídnout první knihu zdarma. Důležitější je pro mě odezva čtenářů. Nicméně, pokud se vám kniha líbí, můžete mě podpořit a povzbudit dodatečnou koupí na palmknihy.cz nebo drobným finančním příspěvkem.

Číslo účtu: 237816489/0600
QR kód pro platbu převodem

Jsem vděčný za každý komentář a především hodnocení. Nemusíte psát obsáhlou recenzi, budu velice rád i za hvězdičky na Google Play nebo Apple Books.

Pokud máte účet na databazeknih.cz, můžete přidat vaše hodnocení i tam.

Děkuji!

ePub formát je vhodný pro většinu čteček elektronických knih (vyjma čteček značky Kindle), tabletů nebo mobilních telefonů s nainstalovanou aplikací pro čtení elektronických knih. Soubor je nutné před nahráním do zařízení nejprve rozbalit.

Mobipocket je formát pro elektronické čtečky knih značky Kindle. Soubor je nutné před nahráním do zařízení nejprve rozbalit.

Formát PDF je možné bez problému přečíst na počítači, mobilním telefonu, tabletu nebo elektronické čtečce knih. S tím formátem však není možné změnit velikost písma. 

Nejjednoušší cesta ke stažení přímo do mobilu nebo tabletu je přes Apple Knihy nebo Google Play. Stačí kliknout na příslušnou ikonu podle vašeho systému.

Nyní na Google Play
Get it on Apple Books

Napsali o Klaunovi

{

Dočetl jsem nebo spíš zhltal knížku až do konce. Taková čtivá techno-pohádka kombinovaná s bondovkou. Super příběh.

– F. Šibrava

{

Klaun je chytlavý a já se už nemůžu dočkat dalšího dílu. Pro lidi, co mají rádi technologie, ale i romantiku, mohu vřele doporučit.

– J. Vávra

{

Zajímavý příběh, děj neztrácí tempo, uvěřitelné postavy, moc jsem si knihu užil. Vřele doporučuji a těším se na pokračování.

– M. Vozdecký

Sociální sítě