Kniha ke stažení zdarma

Vážně je zadarmo? V čem je háček?

V ničem, žádný nehledejte. Rozhodl jsem se nabízet první knihu zdarma. Nicméně, pokud se vám kniha líbí, můžete mě povzbudit v psaní jejím dodatečnou koupí nebo mě pozvěte na virtuální kafe 🙂

Koupit u Vodafone

Budu neskonale vděčný za komentář a především za vaše hodnocení. Nemusíte sepisovat recenzi, stačí pár vět. Budu rád i za pouhé hvězdičky. Hodnoťte prosím na Google Play nebo Apple Books.

Pokud přidáte hodnocení na databazeknih.cz, bude to úplně super!

Děkuji!

ePub formát je vhodný pro většinu čteček elektronických knih (vyjma čteček značky Kindle), tabletů nebo mobilních telefonů s nainstalovanou aplikací pro čtení elektronických knih. Soubor je nutné před nahráním do zařízení nejprve rozbalit.

Mobipocket je formát pro elektronické čtečky knih značky Kindle. Soubor je nutné před nahráním do zařízení nejprve rozbalit.

Formát PDF je možné bez problému přečíst na počítači, mobilním telefonu, tabletu nebo elektronické čtečce knih. S tím formátem však není možné změnit velikost písma. 

Nejjednoušší cesta ke stažení přímo do mobilu nebo tabletu je přes tyto dvě tlačítka dole. Stačí kliknout na ikonu podle vašeho systému a otevře se příslušná aplikace. Na Android zařízení je to “Play Knihy”, na Apple “Knihy”. Pokud ji na Androidu nemáte přednastavenou od výrobce, stáhnětě si ji zde. Poté zvolte “Koupit za 0 Kč” a kniha se automaticky stáhne do vaší knihovny.  

Nyní na Google Play
Get it on Apple Books

Napsali o Klaunovi

{

Dočetl jsem nebo spíš zhltal knížku až do konce. Taková čtivá techno-pohádka kombinovaná s bondovkou. Super příběh.
* * * * *

– F. Šibrava

{

Skvělé, skvělé. Čtivě rozepsané hlavní dějové linie, nečekné obraty. Jsem pln očekávání pokračování! Děkuji, že jsem mohl číst.
* * * * *

– V. Malínský

{

Zajímavý příběh, děj neztrácí tempo, uvěřitelné postavy, moc jsem si knihu užil. Vřele doporučuji a těším se na pokračování.
* * * * *

– M. Vozdecký

Sociální sítě